Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz Menajerimi Ara’da

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz Menajerimi Ara'da

Başrollerinde Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Ahsen Eroğlu (Dicle), Deniz Can Aktaş (Barış), ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun (Peride) oynadığı Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’nın 38. yeni bölüm ayrıntıları belli oldu.

Her bölüm konuk olacak ünlü isimlerle izleyenleri bambaşka bir dünyaya götürecek olan Menajerimi Ara’nın pazar günü Star’da ekrana gelecek 38. yeni bölümünde La Casa De Papel projesi için düşündükleri oyuncular son anda farklı sebeplerden dolayı gelemeyince üç menajer çok sinirlenir.
Bunun üzerine Dicle, önceden tanıdığı Alper için harekete geçer. Dicle, Ceyda’nın ajanstan kaçırdığı Alper’e La Casa De Papel’deki rolden bahsederken onu Ego Ajans’tan vazgeçmemesi konusunda ikna etmek için elinden geleni yapar.
Dicle, bir yandan Alper’le görüşmelerini sürdürürken bir yandan da çocuk oyuncusu Melek’in şiddet gördüğü gerçeğiyle baş başa kalır.
Öte yandan, Ay Yapım’ın yeni projesi Ada Masalı’nın yönetmeni, Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’la çalışmak ister.
Ayça’nın menajeri Kıraç ile Alp’in menajeri Çınar, başrol fırsatını kaçırmamak için oyuncularını var olan projelerinden çıkartmanın yollarını ararlar.
Menajerimi Ara 38. yeni bölüm 2. fragmanı / Haber Detay-Tıkla İzle

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir