Cardi B 2 yaşındaki kızına 7 lüks çanta aldı

Cardi B 2 yaşındaki kızına 7 lüks çanta aldı

Amerikalı rapçi Cardi B., 2 yaşındaki kızı Kulture’ya ünlü markaların imzasını taşıyan 7 tane çanta aldı. Yaptığı alışverişi takipçileriyle de paylaşan şarkıcı, “Tanrı bana bu güzel bebeği bir nedenle verdi” ifadelerini kullandı.

Grammy ödüllü rap’çi Cardi B, geçtiğimiz günlerde 2 yaşındaki kızı Kulture Kiari Cephus ile birlikte alışverişe çıktı. Küçük kızı için, ünlü moda markalarının imzasını taşıyan ürünler satın alan 28 yaşındaki Cardi B., bunları da sosyal medya hesabından paylaştı.
Gerçek adı Belcalis Marlenis Almánzar olan Cardi B, eşi Offset’ten dünyaya gelen kızı Kulture için satın aldıklarnı takipçilerine sergilerken “Alışveriş çılgınlığına kapıldım. Tanrı bana bu güzel bebeği bir nedenle verdi” diye yazdı. Cardi B, kızına aldığı yedi tane el çantasını gözler önüne serdiği paylaşımında “Kendim için yaptığımdan daha fazla alışverişi kızım için yaptım” diye belirtti.
Amerikalı rapçi, daha önce de kızı için satın aldığı pırlanta taşlı yüzükle gündem olmuştu.
Cardi B, uğruna, sahip olduğu 84.5 milyon dolarlık servetinden avuç avuç para akıttığı küçük kızı Kulture ile ilgili olarak “Kulture’un akıllı ve kıvrak zekalı olmasını istiyorum. Onun kendisini “durdurulamaz” hissetmesini istiyorum. Onun mütevazı olmasını istiyorum” demişti.
Cardi B, kızı için bir Instagram sayfası açtı ve onun 1.7 milyon takipçisiyle de lüks hayatlarından bazı kesitler paylaşıyor.
Çocukluk ve gençlik yıllarını ekonomik zorluklar içinde geçiren Cardi B, bir dönem de kendisi için satın aldığı binlerce dolar değerinde çantalarla gündeme oturmuştu. Bunları satın almak bir yana sosyal medyada sergilediği için eleştirilen Cardi B’nin, bu tavırlarıyla parasız geçen çocukluğunun acısını çıkarmaya çalıştığı ileri sürülmüştü.
Dünyanın en pahalı çana koleksiyonlarından birine imzasını atan Hermes’in Birkin çantalarından satın alan Cardi B; bu yüzden sosyal medya trollerinin de saldırısına uğramıştı.
Cardi B, kocası Offset ile gittiği o alışverişte 128 bin 662 dolarlık bir dizi yeni çanta aldı.
Cardi B’den kızına bin dolarlık oyuncak bebek / Haber Detay- Tıkla Oku
Cardi B çanta paylaşımı sonrası ırkçı yoruma tepki gösterdi / Haber Detay- Tıkla Oku

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir