Ebru Şallı: Çocukların Tiktok’ta olması bana aşırı geliyor

Ebru Şallı: Çocukların Tiktok'ta olması bana aşırı geliyor

Ebru Şallı önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Ünlü isim, Demet Akalın’ın 7 yaşındaki kızı Hira’nın TikTok uygulamasında 7 bin TL harcamasıyla ilgili soruyu da yanıtladı.

Nişantaşı’nda bir klinikten çıkarken görüntülenen Ebru Şallı, bağışıklık sistemini güçlendirmek için ilaç takviyesi aldığını söyledi. Pilates ve spor dışında doktor kontrolünde damardan ilaç alınması gerektiğini ifade eden eski manken, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

“SICAK HAVA İYİ GELDİ”

Geçtiğimiz günlerde eşi Uğur Akkuş ile Maldivler’da tatil yapan Ebru Şallı, tatili soran muhabirlere, “Güzel geçti. Sıcak hava iyi geldi” açıklamasında bulundu.

“İYİ OLAN BİR SEKTÖR YOK”

Kendi adını taşıyan markası ile internet üzerinden satış yapan Ebru Şallı, işlerinin iyi olup olmadığının sorulması üzerine, “Pandemiden dolayı iyi olan bir sektör yok. Market alışveriş dışında. Ben kendi markam olarak online alışverişte iyiyim. AVM’lere eskisi kadar gidilmiyor” dedi. Uzun süredir ara verdiği pilates paylaşımlarına yeniden başladığını söyleyen Ebru Şallı, takipçilerinden bu konuda yoğun bir istek geldiğini ifade etti.

Şallı, “Herkes çok sevinmiş. Uzun süredir paylaşmıyordum, bugün ilk videomu attım. İnsanlardan rekor etkileşim aldım. Biraz dürttüler beni. Geçtiğimiz hafta YouTube çekimlerine de başladık. Daha kimse bilmiyor. Madem televizyonda pilates yapamıyoruz YouTube’da yapacağız” şeklinde konuştu.

Şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde 7 yaşındaki kızı Hira’nın Tiktoker’lara 7 bin TL kaptırmasıyla ilgili soruya Ebru Şallı, “Tiktok bence çocukların yeri değil” ifadelerini kullandı.

“KİTAP OKUYABİLEN VE SPOR YAPAN BİR ÇOÇUK YETİŞTİRDİM”

İki çocuk annesi Şallı, “Çocuklarıma TikTok, sosyal medya konusunda pek izin vermiyorum. Zaten onların ilgi alanı değil. Oğlumun Instagram’ı yok. Çok şükür kitap okuyabilen, spor yapan, bir çocuk yetiştirdim. Sosyal medyada hepimiz varız ama çocukların çok küçük yaşlarda TikTok’larda danslar falan bana biraz fazla ve aşırı geliyor” açıklamasını yaptı.

“YENİ NESİL ETKİLENİYOR”

Eski manken, sözlerine; “Anne babaları şunu önerebilirim. Daha çok spora, kitaba yönlendirsinler. Malum okullar tatil evde okul ortamı yaşatabilirler. Çocuklara çocukluğunu yaşatmalıyız. Tiktok bence çocukların yeri değil. Yeni nesil bunlardan etkileniyor ama anne babalar bunu göstermezse etkilenmezler” diye devam etti. Ebru Şallı, muhabirlerin “Demet Hanım biraz daha dikkatli olsun diyebilir miyiz?” sözüne, “Tabii” şeklinde karşılık verdi.

Seni Çok Bekledim 11. yeni bölüm fragmanı

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir