Filiz Akın hastane görüntülerini paylaştı

Üç gün yoğun bakımda kalan Yeşilçam’ın usta oyuncusu Filiz Akın, hastaneden görüntülerini paylaştı ve sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Türk sinemasının efsanevi ismi Filiz Akın sevenlerini korkuttu. Akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle geçen hafta hastaneye kaldırılan usta oyuncu, 3 gün yoğun bakımda kaldı. Tatil için Miami’de bulunan oğlu İlker İnanoğlu, sanatçının rahatsızlığını öğrenir öğrenmez ilk uçakla İstanbul’a döndü. Sağlık durumu iyiye giden ünlü sanatçı normal odaya alındı.

42 DERECE ATEŞ

Sosyal medya hesabından sevenlerini bilgilendiren Akın, hastaneye yatırıldığı anların videosunu paylaştı. 42 derece ateşle Sepsis’e karşı mücadele veren usta oyuncu videonun altına şu notu düştü:

“TEDAVİ EVDE DEVAM EDECEK”

“Bu kadar üst üste gelen yangın ve sel felaketlerindeki acılara yürek dayanmıyor ve hastalanma derecesinde etkileniyor insan” demiştim. Burada ikinci kez Bodrum’da hastaneye getirilmişim. Tansiyon tehlikeli derecede düşük! Ateş 42. Sepsis’e karşı mücadelede ölümden kıl payı kurtaranlara, merak eden, iyileşme dilekleri ve dualarını yollayan sizlere çok teşekkür ederim. Mideme tüp takıldı. Serumla tedavi evde devam edecek bir müddet daha olsun. 

Umudun Askerleri Star ve NTV’de

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir