Günlük burç yorumları (5 Temmuz 2021)

Günlük burç yorumları (5 Temmuz 2021)

Astrolog Murat İpek’ten 5 Temmuz 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Güneş bugün bizi destekliyor.
Kendinizi bugün yeniliklere kapatmamaya çalışın. Enteresan insanlar çevrenizde olabilir.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Maddi meselelerde gergin bir günden geçecek olabilirsiniz, o nedenle biraz daha sakin olmanızda ve akılcı düşünmenizde fayda var.
Boğa
Bugün herkes size yükleniyor, herkes bir yerden bir şeyler istiyormuş gibi gelebilir. Ciddi konu ve başlıklara özen gösterin.
İkizler
Ben bugün iyi miyim, kötü müyüm diye anlamlandıramadığınız bir süreçten geçecek olabilirsiniz. Kendinize bugün iki ara bir dere zaman tanıyın.
Yengeç
Kalabalık, sosyal alanlarda, tanımadığınız insanlarla yeni iletişimler kurabilirsiniz; bu sizi büyük olasılıkla yoracak gibi durmakta.
Aslan
İş konusunda ani kararlar verme veya haberler alma durumunda kalabilirsiniz. Para konusunda çok fazla aceleci olmayın.
Başak
Aşk konusunda olumlu gelişmeler olabilir ve bu sizi çok daha olumlu yönde geliştirebilir. Kendinizi yeniliklere açık tutun.
Terazi
Beklediğiniz devlet kapısından bir işiniz varsa bugün çözülmesine yönelik güzel haberler almanız olası, işinizin arkasını bırakmayın.
Akrep
Ortaklık veya ikili ilişkilerde biraz kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Kendinizi bu ve buna benzer konularda hazır tutun bugün.
Yay
Çalışma arkadaşlarınız veya ortaklıklarınız konularında kendinizi biraz daha yukarda tutmanızda fayda var.  Moralinizi bozmayın.
Oğlak
Aşk konusunda bugün hem iyi hem de karmakarışık bir süreçten geçebilirsiniz. Olayları akışına bırakmanız en doğrusu derim.
Kova
Aile büyüklerinizle ilgili bazı karışıklıklar sizi bugün meşgul edebilir, ama çözümsüz konularmış gibi görünmemekte.
Balık
Maddi konularda önünüzde güzel çözümler gelebilir. Eğer yakın çevrenizle iş yapıyorsanız bu konuda daha da dikkatli olun derim.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir