Hakan Ural, corona virüsüne yakalandı

Sunucu Hakan Ural, sağlık sorunları nedeniyle bir süre programına ara vermişti. Oyuncunun sunuculuğunu yaptığı programdan yapılan açıklamada, Ural’ın Covid-19 testinin pozitif çıktığı duyuruldu.

Hakan Ural‘ın sunuculuğunu yaptığı programdan yapılan açıklamada Ural’ın corona virüse yakalandığı duyuruldu.

Yapılan açıklamada, sunucunun sağlık sorunları nedeniyle bir süreliğine programa ara verdiği belirtilerek, “Grip belirtileriyle başlayan süreçte PCR testleri negatif çıkmış, ancak ardından pozitife dönmüştür. Hakan Ural’ın Covid-19 tedavisi şu an tedbir amaçlı hastanede devam etmektedir. Sağlık durumu gün geçtikçe iyiye gitmektedir” denildi.

“İYİ DEMEKLE ERKEN DAVRANMIŞIZ”

Hakan Ural, Instagram hesabından sağlık durumuna ilişkin yaptığı ilk açıklamada “Sevgili minik ailem ortalığın bilindik virüsler dışında tarif edilemeyen virüslerle de dolu olduğunu deneyimlemiş olduk maalesef. Fakat Allah’ın izniyle iyiyim. Arayan soran tüm dost arkadaşlara teşekkür ederim. Her işte bir hayır vardır. Allah’tan bir mani olmazsa pazartesi beraberiz. Sizleri çok seviyorum iyi ki varsınız. Selam, sevgi, saygılar” demişti.

Daha sonra durumu ağırlaşan Ural, yeniden yaptığı paylaşımda “Arkadaşlar maalesef süreç her geçen gün daha zorlaştı. Sıkıntılı yani. Bir önceki post iyi dedik ama erken davranmışız. Allah yardımcımız olsun dualarınızı eksik etmeyin” diye konuşmuştu.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.