Hülya Duyar’dan beyin tümörü ameliyatı sonrası ilk paylaşım

Beyninde tümör olduğu tespit edilen ve apar topar ameliyat olan ünlü oyuncu Hülya Duyar, ilk kez bir fotoğraf paylaştı ve yaşadığı duyguları anlattı.

Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle izleyici karşısına çıkan oyuncu Hülya Duyar, beyninde tümör tespik edildikten sonra ameliyat oldu. Sağlık durumu merak edilen 51 yaşındaki oyuncu operasyondan sonra ilk kez Instagram hesasından paylaşım yaptı ve duygularını takipçileriyle paylaştı:”Daha ne yaşayabilirim ki derken hayat muzipliğini yapıp yine şaşırtıyor ve bir şeyler kanıtlıyor bize. Bundan tam 1 ay önce beynimde kocaman bir tümör olduğunu öğrendim.””Fakat ne kadar çok kişinin seferber olduğunu görmek, bir konuda hayatın beni haklı çıkardığını deneyimlemek hediye gibiydi. Doğurmadığım ne çok çocuğum var ne büyük bir ailem var!””Her zamanki gibi sevmek, aile olmak, bir olmak. Çok şanslıyım ki benim ailem tümörümden daha kocaman. İyi ki varsınız. Hayatın sürprizlerini her daim beraber karşıladık. Sizi seviyorum ve çok teşekkür ediyorum.”NE OLMUŞTU?
Hülya Duyar, geçtiğimiz günlerde komedyen Cem Yılmaz’la çektiği reklam filminde fenalaştı. Apar topar hastaneye kaldırılan oyuncu, daha sonra gittiği tatilde de baygınlık geçirdi. Hülya Duyar, “Reklam çekiminde bir anda konuşamamaya başladım. Atak oluştu. Yapamadım sandım. Sonra tatile gittim, orada bayıldım. Doktora gittiğimde büyük bir tümöre rastlandı” dedi.51 yaşındaki oyuncu, “Öğrenen herkes aynı gün seferber oldu, hemen doktordan randevu aldılar. Kısmetse çarşamba ameliyat olacağım” ifadelerini kullandı.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir