Hunter Biden’ın striptizciyi işe aldığı ortaya çıktı

Hunter Biden'ın striptizciyi işe aldığı ortaya çıktı

Hunter Biden’ın nasıl tanıştığını hatırlamadığını söylediği striptizciyle ilgili yalanları ayağına dolandı. ABD Başkanı’nın oğlunun striptizciyi işe aldığı ortaya çıktı.

ABD Başkanı Joe Biden’ın sansasyonel özel hayatıyla başını ağrıtan oğlu Hunter Biden’ın (51) evlilik dışı çocuğunun annesiyle ilgili bir yalanı daha patlak verdi. Hunter Biden’ın 2019’da tamircide unuttuğu dizüstü bilgisayarından mesajlaşmalar sızdı.
Hunter’ın nasıl tanıştığını dahi hatırlamadığını söylediği striptizci Lunden Roberts’ı işe de aldığı ortaya çıktı.
Buna göre Roberts, Hunter Biden’ın danışmanlık şirketinde dokuz ay maaşlı sekreter olarak çalıştı. Hamile kaldığını söyleyince Hunter mesajlarına dönmeyi bıraktı ve iş bağlantısı kesildi.
Hunter Biden’ın Roberts ile birlikteliğinden bir kızı var. Hunter kızını da kabul etmemişti. DNA testiyle babası olduğu ispatlanınca Biden duruma el koymuş, Roberts ile geçen yıl martta 2.5 milyon dolara sessiz kalması kaydıyla anlaşmıştı.
Geçen aylarda hayatını yazdığı kitabıyla ilgili röportajında Roberts’tan bir yabancı gibi bahseden Hunter Biden, sızan son mesajlarla ilgili sessiz kaldı.
Hunter Biden, Roberts’tan olan ve Arkansas’ta yaşayan iki buçuk yaşındaki kız Navy Joan Roberts ile görüşmeyi reddediyor. Biden’ın ilk evliliğinden üç kızı, şu anki evliliğinden bir oğlu daha var.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir