Jennifer Lopez sette gelinlikle mola verdi

Jennifer Lopez sette gelinlikle mola verdi

Nişanlısı Alex Rodriguez ile ilişkisinde problemler yaşayan; rol arkadaşı Armie Hammer’ın, hakkında çıkan ‘yamyamlık’ iddiaları üzerine filmden ayrılmasıyla hareketli günler geçiren Jennifer Lopez, Shotgun Wedding çekimlerine devam ediyor. Sette mola verdiğin anların fotoğraflarını paylaşan 51 yaşındaki oyuncunun kristalli kahve kupasını yanından ayırmaması dikkat çekti.

ABD’li pop yıldızı Jennifer Lopez’in başrolünde oynadığı Shotgun Wedding filminin Dominik Cumhuriyeti’ndeki çekimleri tüm hızıyla sürüyor.
Filmde giydiği gelinliğiyle eli kanlı bir şekilde objektife poz veren J-Lo, muhteşem manzaralı koylarda yorgunluk atıyor.
Setten gelinlikle dinlendiği anların fotoğrafların paylaşan Lopez’in meşhur kristalli kahve kupasından oraya da götürdüğü anlaşıldı. Lopez’in kupasını bu kez filme özel kişiselleştirmiş olması dikkat çekti.
Şarkıcılıkta olduğu kadar oyunculukta da başarılı olduğunu kanıtlayan Jennifer Lopez, daha önce de sette görüntülenmişti.
51 yaşındaki Lopez, filmde Darcy adlı karakteri canlandırıyor. Filmde Lopez’in canlandırdığı Darcy ve diğer başrol oyuncusu  Josh Duhamel’in canlandırdığı Tom karakterleri, evlenmeye karar verirler.
Bu, onların dışarıdan oldukça sevecen gözüken ancak oldukça inatçı olan ailelerinin de bir araya gelmesi demektir. Ailelerini düğün için bir araya getirdiklerinde partideki herkesin rehin alındığını görürler.
Sevdiklerini korumak için ellerinden geleni yapan çiftin ilişkisi de bu süreçte sınanır.
İşte Lopez’in set fotoğrafları…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir