Julianna Margulies: George Clooney ile dizi setinde gerçek aşkı yaşadık

Julianna Margulies: George Clooney ile dizi setinde gerçek aşkı yaşadık

Julianna Margulies Acil Servis dizisindeki başarılarını rol arkadaşı George Clooney ile sette gerçek aşkı yaşamalarına bağladı.

ABD’nin NBC kanalında 1990’lı yılların başında yayımlanan Acil Servis dizisi, dünyanın en ünlü hastane dramalarından biri olarak hafızalara kazındı. Acil Servis dizisinde ünlü aktör George Clooney, Dr. Doug Ross; aktris Julianna Margulies ise hemşire Carol Hathaway rolündeydi. 90’ların tutkulu ekran çiftlerinden kabul edilen George Clooney ile Julianna Margulies’in başarısının sırrının, film setinde gerçekten de aşk yaşamaları olduğu ortaya çıktı.
ABD’de yayımlanan People dergisine konuşan ve şimdi 54 yaşında olan Julianna Margulies, dizideki karakterlerinin ekran kimyasının gerçek hayattaki aşklarından beslendiğini söyledi.
Julianna Margulies, ilk bölümü 1994 yılında yayımlanan 15 sezonluk dizide George Clooney ile arasındaki kimya sayesinde televizyonun en tutkulu ekran çiftlerinden birine dönüştüklerini belirtti.
Margulies, “Eğer birbirinize âşık değilseniz, bir çift olarak ekranda başarı elde edemezsiniz. George ile aramızdaki kimya çok organikti” iddiasında bulundu.
Dizinin kadrosuna ilk başta konuk oyuncu olarak giren ancak sonra Acil Servis’in 6 sezonunda yer alan Margulies, “Ben o sırada şöhretsiz oyuncuydum. Ama George bana son derece nazik ve tatlı davrandı. Kendimi onun yanında güvende hissettim. Ayrıca rolüm konusunda akıl hocam oldu” dedi.
George Clooney (59), 2014’ten bu yana avukat Amal Clooney ile evli ve ikiz çocukları var.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir