Kendall Jenner’ın aşk hayatında bir yıl kuralı

Kendall Jenner'ın aşk hayatında bir yıl kuralı

Keeping Up With The Kardashians’ın ortak yapımcılarından Farnaz Farjam, Kardashian/Jenner Ailesi’nin model üyesi Kendall Jenner’ın aşk hayatıyla ilgili ayrıntıları açıkladı. Jenner’ın her zaman kendi kurallarının olduğunu söyleyen Farjam, “Sevgilisinin kamera karşısına geçebilmesi için en az bir yıldır birlikte olmaları gerektiğine inanıyordu” dedi.

Bir süredir basketbolcu Devin Booker ile aşk yaşayan model Kendall Jenner, aile üyelerinin aksine özel hayatını gizli tutmayı tercih ediyor. Jenner, her ne kadar Booker ile zaman zaman aşk pozlarını takipçileriyle paylaşsa da ilişkisini kelimenin tam anlamıyla meraklı gözlerden köşe bucak saklıyor.
Ancak konuyla ilgili bir ipucu Keeping Up With The Kardashians’ın ortak yapımcıların birinden geldi. Farnaz Farjam, ünlü modelin aşk hayatıyla ilgili bir ayrıntıyı paylaştı.
The Daily Dish’e konuşan Farjam, “Kendall Jenner’ın her zaman kendi kuralları vardı” ifadelerini kullandı.
“ÖZEL HAYATINI ŞOVUN DIŞINDA TUTTUK”Farnaz Farjam “Kendall’ın bu kuralına göre; Sevgilisinin Keeping Up With The Kardashians’ta kamera karşısına geçebilmesi için en az bir yıldır birlikte olmaları gerektiğine inanıyordu. Bu yüzden de onun özel hayatını hep şovun dışında tuttuk” dedi.
YAKALANMIYORKendall Jenner’ın adı bugüne kadar çeşitli ünlülerle anıldı. Harry Styles hatta Orlando Bloom da bunlar arasında. Bir dönem Kendall Jenner’ın Leonardo DiCaprio ile bir barda sabaha kadar flört ettiği iddiaları basına yansımıştı. Bütün ayrıntılar tanıkların anlatımına dayalıydı ama yine onları görüntüleyen kimse olmamıştı.
Kendall Jenner aşk geçmişiyle gündemde: NBA’den 4. sevgili / Haber Detay- Tıkla Oku

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir