Kylie Jenner: İlham kaynağım annem

Kylie Jenner: İlham kaynağım annem

Kylie Cosmetics’in kurucusu Kylie Jenner, annesinden aldığı ilham, ailesindeki güçlü kadınlar ve kızı Stormi’ye devretmek istediği miras hakkında konuştu.

Kylie Jenner, annesi Kris Jenner’in sadece iş hayatına değil, bir anne olarak rolüne nasıl yaklaştığı konusunda kendisine ilham kaynağı olduğunu söyledi. Güzellik kraliçesi, “Annemin annelik ve iş dengesi ile nasıl başa çıktığını görünce, tanıdığım en başarılı kadın o” dedi.
Jenner “Annem bizi büyütmek konusunda gerçekten iyi bir iş çıkardı. Bu yüzden güçlü ve bağımsız olmak, bunu gerçekten Stormi’ye aktarmak istiyorum” diye konuştu.
Kylie Cosmetics’in kurucusu, rapçi Travis Scott ile paylaştığı üç yaşındaki kızı Stormi Webster’ın sonunda başarılı güzellik imparatorluğunu devralacağını umduğunu açıkladı.
Jenner, “Stormi benim mirasım. Onu akıllı, nazik ve azimli olması için yetiştiriyorum. Belki bir gün Kylie Cosmetics’i devralır. Eğer isterse” dedi.
Jenner, hayat yolculuğunda ilham verdikleri için ünlü kız kardeşleri konusunda da konuştu. Jenner, “Ailemde çok fazla güçlü kadın var. Ablalarımı ve annemi izleyerek büyümek inanılmazdı” dedi.
Corona virüs salgınının kızı Stormi ile daha fazla evde olma şansı da sağladığını belirten 23 yaşındaki model pandeminin sunduğu zorlukların ortasında nihayetinde bu süre için minnettar olduğunu söyledi.
Jenner, “Anne olmak benim için en büyük değişiklikti. Her geçen gün büyümeye devam ediyorum. Öğrenmeyi seviyorum ve olabileceğim en iyi kişi olmaya çalışıyorum. Çok zor bir yıl oldu ama işin püf noktası ailemle geçirmek için çok daha fazla zamanım oldu” diye konuştu
Kylie Jenner bikini işine giriyor / Haber Detay-Tıkla Oku

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir