Levent Yüksel: Güneş ısıtmazsa aşk ısıtır içimizi

Şarkıcı Levent Yüksel geçtiğimiz yıl nikah masasına oturduğu eşi Özlem Öztürk’le tatile çıktı. Levent Yüksel, mutluluk karesini, “Güneş ısıtmazsa aşk ısıtır içimizi” notuyla paylaştı.

Ünlü şarkıcı Levent Yüksel, uzun süredir birlikte olduğu Özlem Öztürk ile geçen yıl sade bir törenle İzmir’de nikah masasına oturmuştu.

Mutlu birliktelikleri süren çiftten Yüksel, aşka geldi. Eşiyle bir süredir İzmir’de tatil yapan 56 yaşındaki şarkıcı, deniz kenarında birlikte çekilen bu fotoğrafı, “Yaz bitse ne olur… Güneş ısıtmazsa aşk ısıtır içimizi” notuyla yayınladı. Özlem Öztürk de aynı kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Çiftin fotoğrafları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Levent Yüksel, geçtiğimiz temmuz ayında eşinin doğum gününü, “Bana her gün yeniden doğduğumu hissettiren güzel karım; bugün senin doğum günün. Hayatımızın son gününe kadar her günü aşkla kutlamak dileğiyle…” sözleriyle kutlamıştı.“YAŞIMI DA ZORLA SÖYLETTİNİZ!”

Öte yandan Özlem Öztürk daha önce çıkan haberlerde yaşının yanlış yazılmasına sitem etmişti. Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklamalarda bulunan Öztürk, “Birtakım magazin sayfaları yaşımı 33 olarak değerlendirmişler. Onlara çok teşekkür ediyorum. Ancak gerçek yaşım 40. Kadına yaşı sorulmaz ama bunu da zorla söylettiniz!” demişti.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir