Lisa Kudrow: Oğlum bir dönem Jennifer Aniston’ı annesi sandı

Lisa Kudrow: Oğlum bir dönem Jennifer Aniston'ı annesi sandı

Lisa Kudrow, Friends dizisi setinde kurulan yakın bağlar hakkında konuşurken, eskiden oğlunun Jennifer Aniston’ı annesi sandığını açıkladı.

“OĞLUM, ARKADAŞIMI ANNESİ SANDI”
Friends dizisi yıldızlarından Lisa Kudrow, 1994’te başlayıp 10 sezon devam eden Amerikan yapımı sitcom’un setinde kurulan yakın bağlar hakkında konuştu ve eskiden oğlunun Jennifer Aniston’ı annesi sandığını açıkladı.
Independent Türkçe’nin haberine göre, uzun süre devam eden sitcom’da Phoebe Buffay’i canlandıran Friends yıldızı, çarşamba günü Conan’a katıldı ve eğlenceli detayları paylaştı.
Sunucu Conan O’Brien’la 23 yaşındaki oğlu Julian’ın dizinin setinde nasıl büyüdüğüne dair konuşan Kudrow, oğlunun bir dönem rol arkadaşını annesi sandığını kabul etti.
O’Brien, “Biraz kafası karışmış, Jen Aniston’a gerçekten takıntılı olduğunu biliyorum” diye söze başladı ve Kudrow’un şu cevabı vermesine sebep oldu:
“Hayır, hayır, Jennifer’ın kucağına atlardı. Eh, Jennifer bir aşk böceğidir ve bu açıdan mantıklıydı.”
Kudrow, “Ve Julian’ı seven ve onun sevgisini hisseden herkes için hep mutlu oldum” diye devam edip ekledi:
“Ama sonra evde, Jennifer televizyona çıktı ve Julian ‘Anneciğim!’ dedi.”
Kudrow, oğlunun kafa karışıklığına güldükten sonra, bu anların ille de yaralayıcı olmadığını ancak hâlâ hatırladığını söyledi.
Kudrow, O’Brien’a düşünce sürecini şaka yollu biçimde şu ifadelerle anlattı:
“Biraz analitiğimdir, bu yüzden ‘İstediği bu muydu? Onunla sahip olmadığım bir tür yüksek ruhsal bağları mı var?’ diye düşündüm. Şey, ikisi için de mutluyum.”
57 yaşındaki Kudrow, oğlunun bazı Friends bölümlerini izlediğini ancak hepsini izlemediğini açıkladı.
Nedenini tam olarak bilmediğini söyleyen Kudrow, oğlunun “her bölümü” izlemediğini bildiğini ancak okuldaki tüm arkadaşları sitcom’u izlediğinden mecbur hissettiği için bazı bölümleri izlediğini söyledi.
Kudrow, “Bir süredir okuldakilerin diziyi izlediğini ve Julian’ın da izlemesi gerekiyormuş gibi hissettiğini biliyorum” dedi ve oğlunun diğer tüm oyuncuların “çok komik” olduğunu düşündüğünü ekledi.
Çocukluğunda dizinin setine sık sık gitmeden önce bile Julian sitcom’da görünmüştü çünkü dördüncü sezon sırasında Kudrow ona hamileydi.
Merakla beklenen Friends ekibini yeniden bir araya getirecek yapım pandemi nedeniyle defalarca ertelendikten sonra 27 Mayıs’ta HBO Max’te yayımlanacak.
Friends: The Reunion’dan ilk tanıtım

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir