Meghan Markle ve Prens Harry’yi New York’ta takip eden kameramanın sırrı çözüldü

Meghan Markle ve Prens Harry’nin Sussex bu hafta gerçekleştirdiği New York gezisinde yanlarında kendi kameramanlarını getirdiği ve kıyafetlerine tutturulmuş mikrofonlarla görüldüğü belirtildi. Özel kameraman ve mikrofonların nedeni ortaya çıktı.

Prens Harry ve Meghan Markle’ın New York gezisinin, bir dijital yayın platformunda yayımlanacak belgeselde kullanılmak üzere kayda alındığı iddia edildi.
Independent’in haberine göre, Sussex Dükü ve Düşesi’nin bu hafta gerçekleştirdiği gezide yanlarında kendi kameramanlarını getirdiği belirtildi. Gezi sırasında kameramanların çiftin her adımını kayda aldığı görülmüştü. 
Page Six’te yer alan haberde, çiftin kameramanının, Prens Harry ve Meghan Markle 11 Eylül saldırısında hayatını kaybedenleri anmak üzere gerçekleştireceği tur için dışarı çıkarken onların önlerinden koştuğu aktarıldı.Çiftin gezilerini belgelemek için kendi fotoğrafçıları Matt Sayles’ı da getirdiği bildirildi.Bununla birlikte Prens Harry’nin ünlü Melba Friday isimli restorana uğradığı sırada mikrofon taktığının görüldüğü belirtildi. Sussex Dükü’nün boynunda ince bir kablo olduğu ve bunu daha sonra pantolonunun cebine koyduğu ifade edildi.Öte yandan New York’ta hava epey sıcakken çiftin mikrofonları gizleyecek şekilde kışlık mont ve ceket giydiği aktarıldı. Sussex çiftine yakın kaynaklar Prens Harry ve Meghan Markle’ın Archewell vakfının arşivi için de görüntü aldığını söyledi.Çiftin söz konusu görüntüleri Netflix’le imzaladıkları milyon dolarlık anlaşma kapsamında gerçekleştirilecek proje için aldığı düşünülüyor. Kraliyet ailesi ve Sussex çifti arasında tartışma yaratan anlaşma dahilinde çiftin hayatına yönelik bir belgeselin hazırlanacağı öne sürülmüştü.PAHALI SEÇİMİYLE ALAY KONUSU EDİLDİ
Öte yandan önceki gün New York’ta küresel aşı eşitliği için farkındalık yaratmayı amaçlayan Global Citizen festivalinde sahneye çıkan ünlü çift eleştiri konusu olmuştu. Meghan Markle, ‘eşitlik festivali’nde seçtiği kıyafet ve pahalı takıları nedeniyle İngiliz basınında alay konusu edilmişti. 
Yoksul ülkelere yardım çağrısı yapmak için sahneye çıkan Markle’ın, ünlü tasarımcı Valentino imzalı mini bir elbise giydiği görülürken İngiliz basını bu elbisenin 4 bin 500 dolar (yaklaşık 40 bin TL) olduğunu duyurmuştu. Kraliyet ailesinden ayrılıp ABD’ye yerleştikten sonra hem Netflix hem de Spotify gibi şirketlerle “içerik anlaşması” imzalayan Marklı’ın takıları ise astronomik fiyatıyla dikkat çekmişti. 
“Eşitlik” vurgusunun yapıldığı etkinlikte Meghan Markle’ın 16 bin 500 dolar (yaklaşık 146 bin TL) değerinde Cartier marka küpe, 12 bin dolar (106 bin TL) değerinde Cartier imzalı bir kol saati ve 6 bin 900 dolar (61 bin TL) değerinde bir “aşk” bileziği taktığı öğrenilmişti.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir