Model Gizem Akbaş’a öldüresiye dayak

Beşiktaş’ta bir gece kulübüne giden model Gizem Akbaş, eski sevgilisi Mücahit İsmail Ayta tarafından tekme tokat dövüldü. Akbaş’ın burnunun kırıldığı saldırıyı, güvenlik kameraları görüntüledi.

Beşiktaş’ta bir gece kulübüne giden model Gizem Akbaş, eski sevgilisi Mücahit İsmail Ayta tarafından şiddete maruz kaldı. Dayağın etkisiyle Akbaş’ın burnu kırıldı, yüzünün farklı yerlerinde morluklar oluştu.
İŞTE GİZEM AKBAŞ’IN ŞİDDETE MARUZ KALDIĞI ANLARİddiaya göre Akbaş, geçtiğimiz günlerde Ortaköy’de bulunan bir gece kulübüne eğlenmeye gitti. Akbaş, arkadaşlarıyla birlikte eğlendiği anları da sosyal medyada paylaştı.Sosyal medyadaki fotoğrafları gören eski sevgili Mücahit İsmail Ayta mekana gitti.Genç kadın lavaboya gittiği sırada Ayta’nın yumruklu saldırısına uğradı.Mücahit İsmail Ayta, Gizem Akbaş’ın yüzüne yumruk attı. Aldığı darbe ile yere yığılan Akbaş, eski sevgilisinin tekmeli saldırısına da uğradı.Akbaş’ın burnu kırılırken, şiddet uygulayan adamı ise çevredekiler sakinleştirdi.O anlar iş yerinin güvenlik kamerasına kaydedildi. 
İŞTE GİZEM AKBAŞ’IN ŞİDDETE MARUZ KALDIĞI ANLAR

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir