Öykü Karayel ve Can Bonomo çifti ilk kez oğulları Roman’la görüntülendi

Öykü Karayel ve Can Bonomo çifti ilk kez oğulları Roman'la görüntülendi

Çiçeği burnunda anne ve baba olan Öykü Karayel ve Can Bonomo çifti, ilk kez bebekleriyle dışarıda objektiflere takıldı.

İki yıllık birlikteliğin ardından 2018 yılında nikah masasına oturan oyuncu Öykü Karayel ile şarkıcı Can Bonomo, 11 gün önce ilk bebeklerini kucaklarına aldı. Sabah’ın haberine göre; ünlü çift, önceki gün Ulus’ta bir çocuk kliniğinden çıkarken görüntülendi.
Muhabirlerin sorularını yanıtlayan çift, “Roman’ı rutin kontrolüne getirdik. Her şey yolunda ve çok güzel gidiyor” şeklinde konuştu. 33 yaşındaki Can Bonomo ise “Babalık çok muhteşem bir duyguymuş” açıklamasını yaptı.
Çiftin bebek haberini ilk olarak 30 yaşındaki Öykü Karayel’in babası Cengiz Karayel, sosyal medyada vermişti. Dede Karayel, Twitter hesabından, “Evet doğdu. Kesin bilgidir” mesajını yayınlamıştı.
CAN BONOMO’DAN İLK İŞARET
Can Bonomo, Instagram hesabındaki açıklama kısmında yazan, “Müzisyen ve Şair” tanımlarının yanına “Baba” kelimesini de ekleyerek ilk işareti vermişti.
“ANNEN BABAN HER ZAMAN YANINDA”

Ardından oğluyla ilk karesini yayınlayan ünlü şarkıcı, gönderisine “(Pax Romana 2021): Adınla yaşa canım oğlum, Roman. Annen ve baban her zaman yanında. Sağlık, huzur ve barışla…” yazarak eşi Öykü Karayel’i etiketlemişti.

Çift hamilelik döneminde birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir