Paris Jackson: Küçükken babamla Kanye West dinlerdik

Paris Jackson: Küçükken babamla Kanye West dinlerdik

Müzik efsanesi Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson “Evdeyken Kanye West dinlerdik. Çocukluğumda hep şarkı söylerdim. Ses perdesine uyum sağlayabildiğimi fark ettiğinde babamın suratındaki ifadeyi görmek çok havalıydı” dedi.

Pop’un Kralı olarak bilinen ABD’li müzik efsanesi Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson Evening Standard’a verdiği yeni röportajda Radiohead grubunun solisti Thom Yorke ve Grandaddy gibi isimlerden etkilenerek hazırladığı yeni indie-folk albümünü anllatı. Jackson bu sırada babasına dair konuştu.
Paris Jackson her ne kadar babasının yaptığı pop müziğe eğilimi olmasa da Michael Jackson’ın çalışmalarının kendisini bir şekilde hep etkileyeceğini söyledi.
23 yaşındaki sanatçı “Bilinçli ya da bilinçsiz yaptığım her şeyi her zaman bir şekilde etkileyeceğini düşünüyorum. Hep bu yaratıcılığın etrafındaydım bu yüzden ondan çok şey öğrendiğime eminim” dedi.
Babasıyla birlikte dinlediği müzikler hakkında konuşan model ve oyuncu “Evdeyken Kanye West de dinlerdik. Çocukluğumda hep şarkı söylerdim. Ses perdesine uyum sağlayabildiğimi fark ettiğinde babamın suratındaki ifadeyi görmek çok havalıydı. Çaykovski, Hans Zimmer ve Danny Elfman gibi isimleri de çok dinlerdik” dedi.
Model, Evde Tek Başına (Home Alone) filmlerinin yıldızı ve vaftiz babası Macaulay Culkin’in de müzik kariyerini desteklediğini söyledi. Jackson, Culkin’e dair, “Müzik zevki gerçekten çok havalı” dedi.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.