Salma Hayek’in corona virüs isteği: Bırakın evimde öleyim

Salma Hayek'in corona virüs isteği: Bırakın evimde öleyim

Salma Hayek pandeminin ilk döneminde corona virüse yakalandığı söyledi. 54 yaşındaki oyuncu
“Beni hastaneye götürmek için yalvaran doktoruma ‘Bırakın evimde öleyim’ dedim” sözleriyle yaşadığı kabusu anlattı.

Meksikalı asıllı oyuncu Salma Hayek, Variety dergisinin yeni sayısı için hem objektif karşısına geçti, hem de dergiye bir röportaj verdi. Eşi Francois Henri Pinault ve 13 yaşındaki kızı Valentina ile vaktinin büyük bölümünü Londra’da geçiren Salma Hayek, pandeminin ilk döneminde corona virüse yakalandığını açıkladı. Ünlü oyuncu, kelimenin tam anlamıyla ölümden döndüğünü de anlattı.
LONDRA’DAKİ EVİNDEYDİ
Salma Hayek, Londra’daki evinde tedavi gördüğünü ve durumu giderek kötüleşince doktorunun kendisini hastaneye götürmek için yalvardığını da anlattı. Hayek, doktorlarına “Evimde ölmeyi tercih ederim” dediğini de anlattı.
OKSİJEN DESTEĞİ ALDI
Tedavisi sırasında oksijen desteği alan Hayek, yedi hafta boyunca evinin bir odasında izole halde kaldığını da sözlerine ekledi.
Hayek, her ne kadar koronavirüsü atlatmış olsa da uzun süreli etkilerini hala yaşadığını, hastalığın yarattığı bitkinliğin henüz tamamen ortadan kalkmadığını anlattı.
HASTALIĞIN UZUN SÜRELİ ETKİLERİ SÜRÜYOR
Salma Hayek, corona virüsü atlattıktan sonra görev aldığı ilk projenin, başrollerini Lady Gaga ve Adam Driver’ın paylaştığı House of Gucci adlı film olduğunu da sözlerine ekledi.
Salma Hayek, geçtiğimiz Kasım ayında koronavirüs testi yaptırırken çekilen bir videosunu Instagram sayfasında paylaşmıştı. Hayek, birkaç kez test yaptırdığını belirtmişti o paylaşımda.
İşte corona virüse yakalanan ve hastalığı yenen diğer ünlü isimlerin yaşadıkları / Haber Detay -Tıkla Oku

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir