Survivor 2021 yarışmacıları gözyaşlarına boğuldu

Survivor 2021 yarışmacıları gözyaşlarına boğuldu

Survivor 2021 yarışmacıları ödül için Dominik’e gelen ailelerini karşılarında görünce gözyaşlarına boğuldu. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’nun kardeşi Cansu ve annesi Zuhal Kalaycıoğlu ile yaşadıkları yarışmaya damga vurdu.

Survivor 2021’de ödül için Dominik’e gelen yarışmacıların aileleri parkura geldi. Aile ödülü öncesi sevdiklerini karşılarında gören yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu.
Oyun öncesi ailelerine sarılan yarışmacılar kısa süre sevdikleriyle hasret giderdi.
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’nun kardeşi Cansu ve annesi Zuhal Kalaycıoğlu ile yaşadığı duygu dolu anlar ise sosyal medyada gündem oldu.
Kalaycıoğlu kardeşi Cansu Kalaycıoğlu’nun yaşadığı kazayı şu ifadelerle anlattı: “Acun Bey’in Meryem’e sakatlıktan ötürü devam edemeyeceksin dediğinde aklıma kardeşim geldi. 8 yıl önce başımıza talihsiz bir olay geldi ve kardeşim yüzde 100 engelli. Cansu’yu düşündüm. Cansu’yu hatırladıkça kötü oldum.”
“Benim kardeşim yürüyüp konuşabilecekti, abla diyebilecek. Şu an diyemiyor. Ben buna kader demek istemiyorum. Bu kader değil, büyük bir olay. Benim annem hayatını bıraktı, kardeşine bakıyor. Beni okutmaya çalışıyor. Allah herkesin yanında olsun. Allah herkese sağlık versin. Ben şu an buradaysam sağlıklı olduğum için buradayım.”
İşte duygusal anlardan diğer kareler…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.