Survivor 2021’e Galataport’ta büyük final: Survivor şampiyonu Poyraz mı, İsmail mi?

Survivor 2021'e Galataport'ta büyük final: Survivor şampiyonu Poyraz mı, İsmail mi?

Survivor 2021’de altı aylık maratonun sonunda Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel’in yarı finalde elenmesinin ardından İsmail Balaban ile Yiğit Poyraz final koltuğuna oturdu. Galataport’ta yaşanan şampiyonluk heyecanında İsmail ve Poyraz canlı SMS oylamasına çıktı. Oylama sonucuna göre İsmail ya da Poyraz bu yılın şampiyonu olacak. İşte ayrıntılar…

Survivor 2021’in büyük finali geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de Galataport İstanbul’da düzenlendi.
Yarışmacılar İsmail Balaban ve Yiğit Poyraz şampiyonluk yarışında canlı SMS oylamasına çıktı.
GALATAPORT’TAN AYRINTILAR (TIKLA OKU)
Survivor 2021’in yarı finali Galataport İstanbul’da düzenlendi. 
Yarışmacılar İsmail Balaban, Aleyna Kalaycıoğlu, Yiğit Poyraz ve Ayşe Yüksel yarı finale kadar gelmeyi başardı.
GALATAPORT’TAN AYRINTILAR (TIKLA OKU)
Aleyna ile Poyraz SMS oylamasına çıktı.Daha az oyu alan Aleyna hayallerine veda ederken Poyraz, İsmail ve Ayşe final için SMS oylamasında finale kalmak için yarıştı.Oylama sonucuna göre İsmail ve Poyraz finale adını yazdırdı. Sonuçların ardından adını finale yazdıran iki isim 25 Haziran Cuma akşamı şampiyonluk heyecanı yaşayacak.
İsmail Balaban”Hep burayı hayal ediyordum, söyleyecek kelime bulamıyorum. Nasıl sona geleceğiz diye düşündüm. Birçok şeyle mücadele ettik. Güreş camiasını temsilen buraya geldim. Her şeye parkurda cevap vermek istedim, polemiklerden uzak durmaya çalıştım. Herkesi tebrk ediyorum.”İSMAİL BALABAN KİMDİR? (TIKLA OKU)
Aleyna Kalaycıoğlu”Altı ay önce hayal ettiğim koltukta oturuyorum. Şimdiden nasıl özleyeceğimi hissetmeye başladım. Herkes çok savaştı, sonunda bittiği yerdeyiz. İçimde tatlı bir heyecan var. Mutlu ve gururluyum. Tüm arkadaşlarıma başarılar.”ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR? (TIKLA OKU)
Yiğit Poyraz”İçim içime sığmıyor. Herkesi aşırı özlemişim. Zorlukların içinde her şeyi unutuyordum şuan hayatımı hatırladım. Çok huzurluyum iyi ki burdayım.”
YİĞİT POYRAZ KİMDİR? (TIKLA OKU)
Aleyna KalaycıoğluYarı finalde veda eden Aleyna Kalaycıoğlu, “Son konseyimi İstanbul’da nasip oldu. Gözyaşı dökmek istemiyorum, Survivor okuldu ve sadece öğrenciler neler yaşadığımızı bilecek. Orada olmak çok farklı bir psikoloji. Ne mutlu bana yarıştım pes etmedim ve hayal ettiğim koltukta elendim. Kendimle ve destekleyen herkesle gurur duyuyorum. Hayatım boyunca asla unutamayacaklarım var” diye konuştu.
Ayşe Yüksel
“Her şey için teşekkürler… Büyük bir aile kazandım. Ardımda gözüm kalmayacak, iki isim de hak ediyor. Buraya kadar tek kadın olarak geldim ve kadınlarda şampiyon oldum bu bile benim için çok büyük bir gurur. Büyük dostluklar kazandım”
Ayşe Yüksel “Çok heyecanlıyım. Heyecanımı atmış gibi görünmeye çalışıyorum. Her sözün anlam kazandığı yer şuan oturduğumuz koltuk.”AYŞE YÜKSEL KİMDİR? (TIKLA OKU)
İşte yarı finale kadar gelmeyi başaran dört ismin Survivor’dan öne çıkan kareleri…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir