Survivor’da market ödülünü kim kazandı? (13 Mayıs 2021 ayrıntıları)

Survivor'da market ödülünü kim kazandı? (13 Mayıs 2021 ayrıntıları)

13 Mayıs 2021 Survivor’da market oyunu ve Anlat Bakalım’ı kim kazandı sorularının cevapları belli oldu. Aleyna ve Steven’ın kaptan seçildiği haftanın ilk yarışmasında market ödülü için yapılan mücadeleyi mavi takım mazandı. Eğlenceli dakikalara sahne olan Anlat Bakalım’ın galibi de mavi takım oldu. İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

19. HAFTANIN TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?Survivor Türkiye 2021’in 19. haftası takım kaptanları için yapılan oylamayla başladı. Market oyunu öncesinde yapılan oylamada Kırmızı takım Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımda Steven kaptan seçildi.AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?Survivor 2021’de market oyunu için oynanan avantaj oyununa Kırmızı takımdan Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Poyraz ve Merve çıktı. Müthiş mücadelede galip gelen Mavi takım, seçim avantajını elde etti.
SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?Survivor 2021’de market oyunu, önceki oyunlara göre yedide değil onda bitecek. Oyunda parkurda türlü engelleri aşan yarışmacılar, finalde dört top atışını başarılı bir şekilde yapması gerekiyor. Oyuna iyi başlayan Kırmızı takım, 3-0 öne geçti. Fakat bu skoru uzun süre koruyamadı. Poyraz ve Merve’nin aldığı sayılar ile farkı bire indi. Sonrasında ise karşılıklı alınan sayılar ile skor 5-5 oldu.
Market oyunu ikinci tur eşleşmeleri sonrasında parkurda Mavi takım rüzgarı esmeye başladı. Üst üste dört karşılaşmayı kazanan Mavi takım, skoru 9-5 yaptı. Berkay’ın Dora’yı yenmesi ile fark üçe indi. Ama sonraki karşılaşmada Steven, İsmail karşısında galip gelmesi ile skor 10-6 oldu. Ve Mavi takım, market oyununu kazanan takım oldu.
SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?Survivor’ın en sevilen oyunu Anlat Bakalım oyunu, yarışmacılara da izleyenler de keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Anlat Bakalım oyununda takımlardan iki yarışmacı sahneye çıktı. Birisi kelimeyi anlatırken diğeri tahmin etmeye çalıştı. Oyunda skor 6-6’ya gelince en iyiler mücadelesine geçildi. Mavi takımda Dora ve Merve, Kırmızı takımda Batuhan ile Berkay çıktı. Dora ile Merve, 9 kelime bilerek günün rekorunu kırdılar. Aynı zamanda bu karşılaşmayı da kazandılar. Böylece Mavi takım, 7-6 skorla Anlat Bakalım oyununu kazandı.
ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ NEYDİ?Survivor’da bu akşam Anlat Bakalım oyununu kazanan takım, ıspanaklı börek yiyecek.
Survivor’ın önceki mücadelelerinden fotoğraflar…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir