Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (19 Nisan 2021 ayrıntıları)

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? (19 Nisan 2021 ayrıntıları)

Survivor’da ödül ve sembol oyunlarını kim kazandı? sorularının cevapları belli oldu. Survivor son bölümde iç dolu buzdolabı ve lüks villada konaklama ödülünü gönüllüler takımı kazandı. Sembol oyunu ise kadınlarda Melis’in, erkeklerde ise İsmail’in oldu. İşte Survivor’ın 19 Nisan bölümünden ayrıntılar ve haftanın mücadelelerinden yaşananlar….

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?Survivor’ın 19 Nisan’da yayınlanan bölümünde ödül oyunu, kazanan takıma üç gün boyunca kampta kullanabileceği buzdolabı; içinde peynir, yumurta, zeytin, bal gibi kahvaltılıklar ile çeşitli meyve ve sebzeler olarak açıklandı. Sonrasında kazanan takımın, oyun alanından iki lüks araçla Karayipler’in en lüks semtinde yer alan bir villaya giderek yemek yeme ve geceyi orada geçirme hakkı kazanacağı ilan edildi. Ödül oyunu çok çekişmeli bir mücadeleye sahne oldu. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, sezonun ilk kalmalı büyük ödülünü kazanmak için yoğun çaba sarf etti.
Ünlülerden İsmail ve İlayda, Gönüllülerden Ayşe ve Reşat’ın çıktığı bayrak yarışını kazanan Gönüllüler Takımı, büyük ödülün sahibi oldu.
SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haftanın sembol oyununu kazananlar belli oldu. Merve Aydın’sız yarışan ünlüler takımından Melis ve İsmail sembolü aldı. Toplamda 6 kişi kalan yarışmacılar sosisli penne yemeğini kazandı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?
Ünlüler takım ile Gönüllüler takımı arasında kıyasıya bir dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Kritik dokunulmazlığı kazanan gönüllüler takımı oldu. Ada konseyi, dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı için toplandı. Yapılan ada oylamasında adı en çok yazılan isim, ikinci eleme adayı oldu.
SURVİVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
 Survivor Türkiye’nin 18 Nisan Pazar günü ekrana gelen 72. yeni bölümünde ünlüler takımı için toplanan ada konseyinde eleme potasına girecek isim için oylama yapıldı. Erkek ve kadın yarışmacıların yazıldığı oylamada İsmail, Batuhan, Çağrı ve İlayda kutudan çıkan isimler oldu. Acun Ilıcalı tarafından açılan ve kutudan çıkan isimlerin oranı ise İsmail 1, Çağrı 1, Batuhan 1 ve İlayda 3 kere şeklindeydi. Böylece Survivor 2021’de haftanın 2. eleme adayı İlayda oldu.
SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? 
Dokunulmazlık oyununda ünlüler takımından Sergen – Melis, gönüllüler takımından Reşat – Aleyna çiftleri parkura geldi. İlk olarak avantaj oyununun oynandığı parkurda kazanan takım ünlüler oldu.
Yarışmacılar sonraki turda ise gerçek oyunda karşı karşıya geldi. Oyunda yarışmacılar, havuza kurulu parkurda ilk önce dikey ağa tırmanıp halkaları almaya çalıştı. Mücadeleye iyi başlayan gönüllüler takımı oyunu önde götürürken, ilerleyen dakikalarda ünlüler atağa geçti. Nefes kesen karşılaşmada ünlüler skoru 5-5 yaptı. En iyi yarışmacılar oyunun sonuna doğru parkura geldi. Karşılaşmada, 10-8 skorla ünlüler takımı dokunulmazlığı kazandı.
SURVİVOR’DA MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?
Çok çekişmeli geçen oyunda iki takımda büyük efor sarf etti. Parkurda ikişer yarışmacının yer aldığı oyunda skor 6-6 olunca en iyiler oyunu oynandı. Melis – İsmail ikilisi karşısına Steven – Ayşe çıktı. En iyiler mücadelesinde kazanan ünlüler skoru 7-6 yaptı ve market oyununu 4 hafta sonra kazanmış oldu. Survivor 2021’de market oyununu kazanan ünlüler takımının alacağı pakette turşu, yeşil mercimek ve salça bulunuyor. Ayrıca kişi başına ikişer sosis kazandılar.
SURVİVOR’DA 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Survivor’da ada konseyi dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımında ada oylaması sadece erkek yarışmacılar için yapıldı. SMS halk oylaması sonrasında yapılan ada oylamasında ismi yazılanlar; Dora, Steven, Reşat ve Poyraz oldu. Oylamada adı en çok yazılan Dora, Survivor 2021’de haftanın 1. eleme adayı oldu.
SURVİVOR’DA KİMLER KAPTAN OLDU? Survivor’ın son bölümünde kaptanlık için ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları oyunlardan önce oylarını kullandı. Yeni haftanın takım kaptanları için herkes seçtikleri adayların isimlerini söyledi. Ünlüler takımında oylama ile Melis kaptan seçilirken, gönüllülerde ise Poyraz, bir kez daha takım kaptanlığına getirildi.
ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor 2021’in 15 Nisan tarihli bölümünde kaptanların seçilmesinin ardından takımlar ödül oyunu için parkura geldi. Büyük rekabetin giderek arttığı Survivor’da yarışmacılar, parkurda kazanmak için adeta canını dişine taktı.
Ünlüler takımından Batuhan – Melis, Gönüllüler takımından Steven – Ayşe ilk olarak avantaj oyununa çıktı. Steven’in atışlardaki başarısı ile gönüllüler takımı avantaj oyununun sahibi oldu. Böylece gönüllüler oyunda seçim yapma hakkını elde etti.
Bir sonraki oyunda ise bu kez yarışmacılar gerçek oyun için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Gönüllüler takımında sakatlığı devam eden Poyraz ve Berkay, Ünlüler takımında Merve ve Çağrı, ödül oyununda yer alamadı.
Ünlüler takımı oyunun ilk dakikalarına iyi başlarken, gönüllüler sonradan atağa geçti. Ancak ünlüler yeniden parkurda galibiyeti ele aldı ve skor 10-3 oldu. Ödülü kazanan ünlüler takımı böylece, piliç kızarmış but, salata, patates ve kola içeceğini kazandı. Kazanan takım yarışmacıları, ayrıca Konuşanlar programının bir bölümünü de izleme şansını elde etti.
DORA’YA ÜÇ ÖDÜL CEZASI
Survivor’da kural ihlallerine bir yenisi eklendi. Oyun parkurunda Acun Ilıcalı gönüllüler takımından Dora’nın yiyecek temin ettiğini öğrendiklerini söyledi. Üç ödül cezası alan Dora ise yarışmacılardan ve Acun Ilıcalı’dan özür diledi. Öte yandan yiyeceğini iyi niyetle Hanzade ile paylaşan İlayda’nın cezasında ise bir ödül oyunu indirime gidildi.
ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Yarışmacıların keyifli anlar yaşadığı oyunda ünlüler ve gönüllüler en fazla kelimeyi tahmin etmeye çalıştı. Keyifli anların yaşandığı oyunda günün rekorunu 8 kelime bilen Aleyna Kalaycıoğlu – Aleyna Çalışkan ikilisi kırdı. Komik ve eğlenceli anların ekranlara geldiği oyunda gönüllüler rakibini mağlup etti. Kazanan gönüllüler takımı böylece mini kek ödülünü almış oldu.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.