Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (8 Nisan 2021)

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? (8 Nisan 2021)

Survivor’da ödül ve anlat bakalımı kim kazandı? sorularınını cevapları belli oldu. Batuhan ve Poyraz’ın takım kaptanı seçildiği Survivor son bölümde ödül oyununu gönüller takımı kazandı. Eğlenceli dakikalara sahne olan Anlat Bakalım’ı ise ünlüler takımı kazandı. İşte Survivor 2021’in 8 Nisan tarihli 65. bölümünde yaşananlardan ayrıntılar…

TAKIM KAPTANLARI BELLİ OLDU Survivor 2021’de her hafta perşembe günleri seçilen takım kaptanları için yarışmacılar yeniden oylarını verdi. Kaptanlık için ünlüler takımı ve gönüllüler takımı seçimlerini açıkladı.Yapılan oylama sonrası bu hafta ünlüler takımına Batuhan kaptan olurken, gönüllüler takımının kaptanı ise Poyraz seçildi.ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? Ünlüler ile Gönüllüler takımı ödül oyunu için zorlu parkurda karşı karşıya geldi. Oyun öncesi takımlar avantaj oyununda mücadele verdi. Merve – Batuhan Berkay – Aleyna Kalaycıoğlu karşılaşmasında gönüllüler takımı avantaj oyununun sahibi oldu.Takımlar ödül oyununda yeniden karşılaştı. Bu kez yarışmacılar gerçek oyun için parkura geldi. Gönüllüler takımında Poyraz, sakatlığı nedeniyle oyunda yer almazken, ünlüler takımında ise Çağrı oyunun dışına çıktı. Parkurun bir kısmında sala binen yarışmacıları, arkadaşları mekanizma ile çekmek için var gücü ile mücadele verdi.
KAZANAN BAYRAK YARIŞIYLA BELİRLENDİÜnlülerden Çağrı ve Merve, karşılaştıkları rakipleri Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu’ndan birer sayı alarak skoru 9-9’a getirirken, oyun bayrak yarışına kaldı.Batuhan ile Ayşe karşılaşması ise oyunun kaderini belirledi. Zorlu parkurda rakibinden önce yaparak skoru 10-9 yapan Ayşe ödülü takımına kazandırdı. Böylece gönüllüler pizza ödülünün sahibi oldu.
ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI? Ada şartlarında yarışmacıların stres atmasını sağlayan anlat bakalım yine keyifli anlara sahne oldu. Anlat bakalım oyununda yarışmacılar verilen sürede en fazla kelimeyi bilmeye çalıştı. Poyraz, alınan sayı sonrasında yaptığı hareket nedeniyle ünlüler takımından sert tepki aldı. Bu olay sonrası kısa süreli gerginlik yaşandı. İsmail ile Dora arasında sözlü tartışma yaşandı.Oyunun yeniden başlamasının ardından anlat bakalım mücadelesi 5-2 skorla bitti. Böylece anlat bakalımın sahibi ünlüler oldu. Gecenin en fazla kelimesini bilen Batuhan – Melis ikilisi ise rekor kırdı.
Survivor’ın önceki bölümlerinde yaşanan mücadelelerden fotoğraflar…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir