Ünlülerden Beşiktaş’ın şampiyonluk paylaşımları

Ünlülerden Beşiktaş'ın şampiyonluk paylaşımları

Süper Lig’de dün akşam oynanan heyecanlı maçlar karşılaşmalar sonucu şampiyon Beşiktaş oldu. Siyah-beyazlılar sezonun son haftasında Göztepe’yi deplasmanda 2-1 yenerek 16. şampiyonluğunu kazandı. Beşiktaş’a gönül vermiş ünlü isimler de mutluluklarını sosyal medya hesaplarından dile getirdi. İşte ünlülerin “Şampiyon Beşiktaş” paylaşımları…

Yılmaz Erdoğan
“ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ”
Frazıl Say
Hakan Altun
“Bu sevda başka bir sevdadır asla tarifi yoktur ve bu tutku doğarken başlar ölünce son bulur, biz Beşiktaşımıza her daim inandık ebediyete kadar da inanacağız. Hakkımızla ve Şerefimizle şampiyonluğumuz kutlu olsun.Dip not: Büyük Başkanımız Süleyman Seba cennette rahat uyu. En sevdiğin evlatlarından biri olan Sergen Yalçın Beşiktaşımızı şampiyon yaptı.”
Zafer Algöz
“Anne, Beşiktaşımız şampiyon oldu. Evladın Sergen Yalçın tarihe gecti… Kendinden önce Beşiktaşımıza dua eden güzel ellerinden öperim.”
Celil Nalçakan
“Arayan, arayıp ulaşamayan, mesaj yazan tüm arkadaşlarıma tebekleri için çok teşekkür ediyorum!Ağlıyorum!Şükürler olsun!ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ!”
Murat Boz
“Tebrikler Şampiyon”
Esra Erol
“Maçı izlemeye Ömer’imin o küçük elleri ve kalbinden duası ile başlamıştık. Uykuya daldı. Sabah müjdeyi vereceğimiz için çok mutluyum.”
Bülent Parlak
“Ş A M P İ Y O N B E Ş İ K T A Ş”
Hülya Avşar
“ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ⭐️ ŞAMPİYON belli ikinci kim”
Can Yılmaz
“Tebrikler Beşiktaş”
Cem Cücenoğlu
“Tebrikler Beşiktaş”
Demet Akalın
“Kalbimi sıkıştıran BeşiktAşk.”
Cem Yılmaz
“Tebrikler Beşiktaş”
Gülenay Kalkan
Mustafa Sandal
“Sezon sonu Şampiyon bakışı”
Begüm Kütük Yaşaroğlu
“Bir tebriğinizi alırım”
Reha Özcan
“Ş A M P İ Y O N”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir