Vefat eden şarkıcı Oğuz Yılmaz’ın son sözleri ortaya çıktı

Vefat eden şarkıcı Oğuz Yılmaz'ın son sözleri ortaya çıktı

Ankara’daki evinde kalp krizi geçiren şarkıcı Oğuz Yılmaz’ın vefatının ardından son sözleri de ortaya çıktı. Yılmaz’ın son olarak görüştüğü aranjörü ünlü şarkıcı Özgür Koç, “Stüdyoya geldi. Elinde bağlama vardı. ‘Bu saz evimde duruyor. Bunun tellerini yap, zaten bana sen çalıyorsun’ dedi. ‘Bunu sana bırakıyorum’ dedi. Sanki vedalaşır, ‘sazım sana emanet’ dermiş gibiydi” dedi.

Şarkıcı Oğuz Yılmaz‘ın son olarak görüştüğü aranjörü ünlü şarkıcı Özgür Koç, Yılmaz ile geçirdiği son anları anlattı.

53 yaşında hayatını kaybeden Yılmaz’ın son olarak görüştüğü aranjörü ünlü şarkıcı Özgür Koç, şarkının kendisi için çok şey ifade ettiğini ve piyasaya sürüp sürmemek arasında kararsız kaldığını söyledi.

Özgür Koç, şunları söyledi: “Dün öğleden sonra buluşup stüdyoda çalışma yapacaktık. Yeni albümünü hazırladım ben. Okuduğu bir sürü şarkısı var onlarda yakında çıkacak. Saat 5 gibi sanatçı arkadaşımız Veli Erdem Karakülah ile birlikte stüdyoya geldi. Elinde bağlama vardı. ‘Bu saz evimde duruyor. Bunun tellerini yap, zaten bana sen çalıyorsun’ dedi. ‘Bunu sana bırakıyorum’ dedi. Sanki vedalaşır, ‘sazım sana emanet’ dermiş gibiydi. Beni de şu an en çok üzen o zaten. Keşke biraz daha ömrü olsaydı. İçeride müzik stüdyom var. Çok bilinen çoğu şarkısını da orada yapmışızdır. Pazartesi günü okuduğu ‘hıçkırık tuttu beni’ şarkısının klibini çekecektik. Onu organize ediyorduk ama nasip olmadı. Kendi kısmını okuması nasip oldu. Keşke onların hiç biri olmasa da o hayatta olsa. Son yaptığımız şarkıyı dün eve bırakırken arabada açtık. ‘Çok güzel oldu’ diyerek sevinmişti. Benim için çok büyük bir kayıp oldu. Benim şarkılarım öksüz kaldı. Benim ona okutacağım bir sürü şarkı vardı. Bende şimdi bir tane emanet sazı kaldı.”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.